Записатись на курсЗаписатись на курс

HomeПро нас

Про нас

ESLAW - єдина в Україні організація, вся діяльність якої спрямована виключно на задоволення різнопланових освітніх потреб юристів, як практикуючих, так і студентів. Широкий спектр курсів, тренінгів, семінарів, майстер-класів, зустрічей, круглих столів та інших заходів відкривають нові і нестандартні можливості для професійного розвитку.

Головною ознакою центру є спрямованність на практичні потреби сьогодення. Тому творення програм відбувається в тісній співпраці з юридичними компаніями, організаціями, асоціаціями, викладачами юридичних шкіл, фахівцями і навіть студентами.
Англійська мова для юристів є сьогодні важливою складовою успіху і перспективи кар'єрного росту. ESLAW пропонує понад 20 фахових курсів іноземною мовою (юридична англійська), що охоплюють різні практики і сфери. Ми також проводимо семінари з розвитку різноманітних навичок, які є неодмінно потрібними для кожного юриста (риторика, мистецтво переконувати, письмо) як іноземними, так і українською мовою.


Задля розвитку юридичної освіти, наш центр проводить безкоштовні семінари для викладачів юридичних факультетів і шкіл, майстер класи для студентів-перекладачів, тематичні зустрічі і круглі столи.

Важливою частиною  діяльності ESLAW є переклад українського законодавства на англійську мову. Група фахівців з перекладу та права, ретельно аналізуючи та порівнюючи законодавство в різних юрисдикціях, створює не просто коректні, а надійні тексти - законодавство англійською мовою, які ми викладаємо на нашому веб-сайті.


Отримати освіту за кордоном - мрія багатьох. А ось як підготуватися до вступу на програму LLM або PHD ми розкажемо на семінарах "Навчання за кордоном". До того ж, ESLAW має багаторічний і доведено успішний досвід підготовки аплікантів до вступу в закордонні школи. Курс підготовки до складання тесту TOEFL є одним із найефективнішим на вітчизняних теренах, про що свідчить кількість наших випускників, які поступили до закордонних вузів.

Хороша робота передбачає і добрий відпочинок. ESLAW проводить різноманітні заходи також і для гарного настрою. Передсвяткові зустрічі, вечори, вечірки - це те, що з користю відволікає юриста від напруженої праці.

Go to top